TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
JUMBO Hurtownia papiernicza | Chemia profesjonalna

Dzisiaj polecamy!!! 

  • Mop płaski z mikrofazy 40cm

          Przy zakupie 15 szt. jednorazowo cena mopa - 12,00 zł/szt.

[zobacz]

Jesteś w dziale:

Chemia profesjonalna

g482

G481 Blitz Citro/G482 Blitz Orange

Neutralny, uniwersalny środek do codziennego mycia materiałów, nawierzchni i podłóg odpornych na działanie wody. Stosowany do tworzywa sztucznego, mosiądzu, miedzi, lakierowanych nawierzchni drewnianych, płytek ceramicznych, antypoślizgowych oraz gresu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia po długopisach, mazakach, G 482 Blitz-Orange wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nadaje połysk i pozostawia na czyszczonej nawierzchni świeży zapach pomarańczy.

Pojemność: 1l, 10l, 200l

pH: 6,8 - 7,2

 g433_120

 G433 Aktiv

Środek do intensywnego czyszczenia i mycia codziennego wszystkich nawierzchni odpornych na działanie wody takich jak drzwi, ramy okienne, kaloryfery, szkło, tworzywo sztuczne, podłogi kamienne i płytki. G 433 Aktiv wykazuje wysoką skuteczność czyczenia oraz właściwości dyspersyjne w przypadku zabrudzeń tłuszczowo-olejowych. Produkt higieniczny w stosowaniu i wydajny.

Pojemność: 1l, 10l, 200l

pH: 10 - 10,5

 unibuz_120

 G235 Unibuz

Środek na bazie polimerów rozpuszczalnych w wodzie do podłóg odpornych na działanie wody. Szczególnie zalecany do linoleum, kauczuku, granitu, marmuru i wyrobów betonowych. Czyści i pielegnuje, nie pozostawia smug, pozostawia półmatowy połysk, nie nawarstwia się. Posiada przyjemny zapach, możlwość stosowania w automacie myjącym.

Pojemność: 1l, 10l, 200l

pH: 6,5 - 7,5

 suwi_120

 G210 Suwi Glanz

Środek na bazie polimerów nierozpuszczalnych w wodzie i wosków do mycia codziennego oraz konserwacji podłóg nie zabezpieczonych i odpornych na działanie wody. Szczególnie zalecany do nielakierowanego parkietu, marmuru, wyrobów betonowych, klinkieru i terakoty. jednocześnie czyści i pielęgnuje, nadaje połysk i pozostawia delikatny, ochronny film.  Produkt o dobrej rozlewalności, polerowalny, możliwość stosowania metodą spray.

Pojemność: 1l

pH: 8 - 9

 g270_01

 G270 Buz Wipe (Polybuz trendy)

Nadający połysk środek na bazie alkoholu do codziennej pielęgnacji laminatów. Sprawdzone i skuteczne rozwiązanie do parkietów, płytek ceramicznych i polerowanych na wysoki połysk posadzek z kamienia naturalnego.  G270 Buz Wipe to środek o wysokiej sile czyszczącej, wysycha szybko bez pozostawiania smug, wykazuje działanie antypoślizgowe. Produkt delikatny dla czyszczonej nawierzchni, pozostawia przyjemny zapach.

Pojemność: 1l, 10l

pH: 8

 s780_01

 S780 Corridor Daily

Środek na bazie polimerów rozpuszczalnych w wodzie do codziennego mycia oraz intensywnego doczyszczania podłóg odpornych na działanie wody. Idealny do mycia natryskowego. Szczególnie zalecany do PCV, linoleum, kauczuku, lakierowanego parkietu, posadzek ze sztucznego i naturalnego kamienia oraz podłóg sportowych (spełnia wymogi normy FMPA DIN 18032/2). Jednocześnie czyści i pielęgnuje, dobra rozlewność, pozostawia połysk na podłodze, nie nawarstwia się. Utrudnia powstawanie śladów po butach, odpycha cząsteczki brudu, wykazuje właściwości antypoślizgoer. Produkt niskopieniący, polerowalny na wysoki połysk.

Pojemność: 1l, 10l

pH: 8 - 9

 t201_120

 T201 Polybuz Trendy

Środek na bazie alkoholu stosowany do mycia bierzącego podłóg odpornych na działanie wody, które nie wymagają substancji pielęgnujących.  Szczególnie zalecany do granitu i płytek ceramicznych wzgl. gresowych. T201 Polybuz trendy charakteryzuje wysoka skuteczność czyszczenia. Produkt wysycha szybko bez pozostawiania smug, jest niesko pieniący, nadaje podłodze połysk i przyjemny zapach trendy. Ujęty na liście RK.

Pojemność: 1l, 10l

pH: 5,5 - 6,5

  
  
  

© 2008-11 by Jumbo Hurtownia Papiernicza | Design by Agencja Reklamowa iD7 Krapkowice